2010

 

 

Kyoto-díj

Lovász László

Magyar Köztársasági Arany Érdemkereszt

Simon László, professor emeritus

Széchenyi-díj

Sárközy András

Magyar Felsőoktatásért Emlékplakett

Szalay Péter

Szent-Györgyi Albert-díj

Fried Ervin, professor emeritus

Szilárd Leó ösztöndíj

Gráf László

Akadémiai Díj

Homonnay Zoltán és Kuzmann Ernő

In memoriam Gábor Dénes oklevél

Náray-Szabó Gábor

Magyar Kutatási Díj

Pál Gábor

Hevesy György-díj a nukleáris biztonságért

Lévay Béla és Nagy Sándor

Pro Universitate Emlékérem

Arany fokozat: Réz Gábor, Szilágyi László

Ezüst fokozat: Horváth Mária, Mádlné Szőnyi Judit, Papp Sándor, Ungváriné Nagy Zsuzsanna

Bronz fokozat: Gaga Zsuzsanna

Trefort Ágoston Emléklap

Tóthpál Józsefné

Semmelweis Egyetem Pro Universitate emlékérme

Dános Béla, Ungvárainé Dr. Nagy Zsuzsanna,

Kocsis Lászlóné Schilling Éva, Csempesz Ferenc

Tudományos Diákköri érem

Görög Ágnes, Józsa Sándor, Ihász István főtanácsos (OMSZ)

Kiváló oktató

Holló Szabó Ferenc, Pál Gábor

Kiváló hallgatók

  név szak évfolyam
1 Baranyai Zsuzsa Vegyész mesterszak I.
2 Bereczki Krisztina  Környezettudomány V.
3 Berkes Balázs Vegyész V.
4 Bodnár József Matematikus V.
5 Bodor Emese Geológus V.
6 Borda Bence Fizikus V.
7 Bugyik Edina Biológus V.
8 Cseke László Geográfus V.
9 Daru János Vegyész mesterszak I.
10 Elek Elza Csillagász V.
11 Farkas Ádám Fizikus III.
12 Fazekas Péter Környezettudomány V.
13 Gerencsér Máté Matematika alapszak II.
14 Gyulai Gergő Vegyész V.
15 Hagymási Imre Fizikus V.
16 Harami Gábor Biológus V.
17 Haszpra Timea Meteorológus V.
18 Hatvani István Gábor Környezettudomány V.
19 Herner András Vegyész V.
20 Homonnai Viktória Meteorológus V.
21 Hujter Bálint Matematika alapszak III.
22 Jurecska Laura Környezettudomány V.
23 Kelemen Fanni Meteorológus mesterszak I.
24 Király Csaba Matematikus V.
25 Király Csilla Környezettan alapszak III.
26 Kiss Dorottya Biológus V.
27 Knapp Dániel Biológus V.
28 Kocsis Gábor Geofizikus mesterszak I.
29 Kollár Flóra Matematika tanár V.
30 Kómár Péter Fizikus V.
31 Kónya Gábor Fizikus III.
32 Korándi Dániel Matematika alapszak II.
33 Lovász László Matematika alapszak II.
34 Meszéna Balázs Fizika alapszak III.
35 Nagy Attila Meteorológus V.
36 Nagy Csaba Matematika alapszak III.
37 Nagy Péter Vegyész mesterszak I.
38 Pandur Krisztina Geológus mesterszak I.
39 Seress Diána Biológus V.
40 Skrapits Katalin Biológus V.
41 Szakmány Csaba Fizika-kémia tanár V.
42 Szécsényi István Máté Fizikus V.
43 Vajda Flóra Biológus V.
44 Visnovitz Ferenc Környezettudomány V.
45 Völgyi Katalin Biológus V.
46 Zahorecz Sarolta Csillagász V.

Büszkeségeink 2010