A Kari Tanács 2004. szeptember 15-i ülésének 1. sz.
melléklete
Javaslat jubileumi diplomák adományozására
Arany
diploma:
Geológus
1.
Dér István
2. Kovács Zoltán
3.
Németh Gusztáv
4.
Nagy Györgyné
5.
Dr. Parák Tibor
6.
Dr. Végh Sándor
Meteorológus
1.
Body Károly
2.
Dr. Hallamáné Lépp Ildikó
3.
Dr. Jeney Csaba
4.
Dr. Pletser János
5.
Dr. Titkos Ervin
6.
Tóth Jenő
7.
Dr. Tóth Pál
Kémia-fizika
1. Dr. Barla Ferenc
2. Dudevszky Attila
3. Ferenczi József
4. Dr. Földes Endre
5. Dr. Gara Ottóné
6. Guttman Márta
7. Dr. Horváth Ernőné
8. Dr. Hutter Anna
9. Isa Lászlóné
10. Dr. Judith Heinz Ambrus
11. Kilár Gabriella
12. Király János
13. dr. Komáromi Ferencné Pallos Marianne
14. Kovács Mihály
15. Kőműves Terézia (Bankó Károlyné)
16. Kulacsy Lóránt Elemér
17. Laubál Kornélia (Dr. Kőhidai Jánosné)
18. Mayer Tibor
19. Melles Margit (Dr. Nagy István Zoltánné)
20. Nádudvari József
21. Dr. Nagy Zsigmondné
22. Olajos Lászlóné Boross Katalin
23. Orbán Erzsébet (Závodszky Gézáné)
24. Schmidt Hedvig
25. Sólyom Daisy
26. Sólyom Dezsőné Schrepler Márta
27. Széki Andrásné Peier Lívia
28. Dr. Tárnok Iván
29. Verőczey Béláné
30. Wolf György
31. Wolf Györgyné Szabó Anna
Matematika-fizika
1. Dr. Almár Iván
2. Bercsi Zsolt
3. Boldizsár János
4. Burda Pálné matematika–fizika-kémia
5. Dr. Corrádi Keresztély
6. Csömöri László gazd.matematika-fizika
7. Debreczeni Gábor
8. F. Tóth Sándor matematika–fizika-kémia
9. Fábián Istvánné
10. Hamza Mária (Torma Károlyné)
11. Hartly János
12. Hné Koltai Marianna
13. Kámán Sándorné Kincses Olga
14. Kaszala Mihályné Demeter Mária
15. Kis Sándor
16. Kishonti István
17. Komáry Annamária
18. Kovács Gábor
19. Dr. Körtvélyessy László
20. Meszár Emília (Kishonti Istvánné)
21. Nagy Jánosné
22. Pintér Géza
23. Richter Nándor
24. Somogyi Sándor
25. Somossy János
26. Dr. Sümegi László
27. Szilágyi Ákos
28. Tálosi Istvánné
29. Tatár József
30. Torma Károly
31. Tóth Béláné Kámán Jolán
32. Tóth Nándor
33. Dr. Varga Lajosné
34. Veresné Horváth Éva
Matematikus
1. dr. Arató Mátyás alkalmazott matematika
2. Lászlófi Mária (Horányi Jenőné) alkalmazott matematika
3. M. Révai Katalin (Mányi Szabó Iné) alkalmazott matematika
4. Osztroluczky Klára alkalmazott matematika
5. Róth József matematika sz. középisk tanár
6. Dr. Schnell Lászlóné alkalmazott matematika
7. Szabados László matematika sz. középisk tanár
8. Dr. Szilvay Gézáné Pósa Anna Mária alkalmazott matematika
9. Wölfel Lajos alkalmazott matematika
10. Wölfel Lajosné alkalmazott matematika
Földrajz
1. Dúcz Mihály
2. Dr. Mike Zsuzsanna
3. Molnár Viktorné
4. Németh László
5. Neppel Ferenc
6. Dr. Prohászka Jánsoné
7. Siklósi Béla
8. Tallár Imre
9. Varga Vilmosné
Fizikus
1. Dr. Bisztricsány Ede
2. Dr. Bisztricsány Edéné Jámbor Judit
3. Dankházi Gyula
4. Demeter István
5. Dr. Fábián István
6. dr. Freud Gézáné Wágner Anna
7. Lehőcz József
8. Dr. Nagy Tibor
9. Nyitrai Róbert
10. Pavlicsek István
11. Dr. Sviszt Pál
12. Szentpétery Imre
13. T. Szemes Marianne
14. Turi László
15. Dr. Varga László
16. Dr. Veres Árpád
Biológia-kémia, biológus
1.
Dr. Bajnok István biológia-kémia
2.
Berki Antal biológia-kémia
3.
dr. Borhidi Attiláné Schneider Lívia biológia-kémia
4.
Bori Kamilla (Rigó Jánosné) biológia-kémia
5.
Bubik Ilona biológia-kémia
6.
Dévényi Magyar Margit biológia-kémia
7.
Eigner Margit (Novák Ervinné) biológia-kémia
8.
Dr. Farkas Gyula növényfiziológus
9.
Dr. Fekete Gábor botanikus
10.
Dr. Fekete István biológus
11.
Fodor Béláné Kovács Anna biológia-kémia
12.
dr. Gadó István biológia-kémia
13.
Dr. Gubicza András zoológus
14.
Hettesheimer Mária (Kard Aladárné) biológia-kémia
15.
Hoós Erzsébet biológia-kémia
16.
Issekutz Györgyné
Sallay Erzsébet biológia-kémia
17.
Járainé dr. Komlódi Magda biológia-kémia
18.
Kemény Judit (Székely Róbertné) biológia-kémia
19.
Kishonti Katalin (Bujdosó Jánosné) biológia-kémia
20.
Dr. Kiss József Imre biológia-kémia
21.
Dr. Kollár Gyula biológia-kémia
22.
Dr. Kurcz Mihály biológia-kémia
23.
Dr. Kurcz Mihályné biológia-kémia
24.
Laky László biológia-kémia
25.
dr. Lohonyai Nándorné dr. Balogh Olga állatfiziológus
26.
Lóránd Márta (Ruff Istvánné) biológia-kémia
27.
Dr. Lukacsovics Ferenc zoológus
28.
Mártonfi Judit (Sóváry Emilné) biológia-kémia
29.
Mátyás Elek biológia-kémia
30.
Nagy Miklósné Vesztróczy Erzsébet biológia-kémia
31.
Pápa János biológia-kémia
32.
Dr. Ponyi Jenő zoológus
33.
dr. Schiefner Kálmán biológia-kémia
34.
dr. Steinmann Henrik biológia-kémia
35.
Szécsi Márta (Dr. Oltay Edéné) biológia-kémia
36.
Dr. Szentirmai Attila biológia-kémia
37.
Szujkó-Lacza Júlia botanikus
38.
Dr. Tétényi Péterné Dr. Erdősi Magdolna növényfiziológus
39.
Dr. Várady Tamásné biológia-kémia
40.
Dr. Vass Anna biológia-kémia
41.
Veszeley Jolán (dr. Somogyi Györgyné) biológia-kémia
42.
Dr. Vicze Istvánné biológia-kémia
43.
Vörös Margit (Dr. Sey
Lászlóné) biológia-kémia
44.
Dr. Zacharievné Vasvári
Zsuzsanna biológia-kémia
45.
Zilay Ferencné biológia-kémia
Vegyész
1.
dr. Prágay Dezső
Gyémánt
diploma:
1. Bence Éva (Varga Józsefné) kémia-fizika-embertan
2. Dr. Endrői Pál vegyész
3. Dr. Kárpáti László földrajz-természetrajz
4. Dr. Magyar Károlyné vegyész
5. Székely György természettan-vegytan
6. dr. Szép Ivánné kémia-fizika
7. dr. Tóth Istvánné Varga Klára dr. vegyész
8. Zoltánné Dr. Windisch Klára kémia
9. Dr. Zöllner Gyula vegyész
10. Dr. Zöllner Gyuláné vegyész
Vas
diploma:
1. Benda Kálmánné mennyiségtan-természettan
2. Dr. Bolla Józsefné mennyiségtan-természettan
3. György Istvánné természettan-vegytan
4. dr. Rajczy Mária természettan-vegytan