XXXIII. OTDK ELTE TTK Kémiai szekció siker

2017. március 23-án Győrben a Széchenyi István Egyetemen volt a XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (XXXIII. OTDK) hivatalos megnyitója. Az Országos Tudományos Diákköri Tanács (OTDT) szervezésében, az Emberi Erőforrások Minisztériuma és a Magyar Tudományos Akadémia fővédnökségével megvalósuló konferenciasorozat 16 tudományterületi szekcióban, 9 város (Budapest, Debrecen, Dunaújváros, Győr, Miskolc, Mosonmagyaróvár, Pécs, Szeged, Veszprém) felsőoktatási intézményében kínált több mint négy héten át, 2-4 napos szekcióülések keretében megmérettetési lehetőséget a mintegy 1800 intézményi konferencia eredményes szereplése alapján benevezett fiatal tudósjelöltek számára.

A Kémiai szekcióban az ELTE TTK hallgatók rendkívül sikeresen szerepeltek, ezúton is gratulálunk nekik.

I. helyezett
Ádám Péter

Zwillinger Márton

Sályi Gergő