Büszkeségeink 2013

Eötvös József-koszorú

Csikor Ferenc

Pungor Ernő Díj

Szalai István

ELTE Emlékérem

Kiss Ádám

Szenátusi Érdemérem

Tasnádi Péter

Pro Universitate Emlékérem ezüst fokozat

Monostori Miklósné

Örsi Ágota

Pro Universitate Emlékérem bronz fokozat

Scharnitzky Viktorné

Trefort Ágoston Emléklap

Borbély László

Fazekas Mihály

Miskolcziné Munkácsi Ágnes

Régner László

Magyar Érdemrend lovagkeresztje (polgári tagozat)

Weiszburg Tamás

Magyar Éremrend középkeresztje

Patthy László

Tóth József

Mestertanár Aranyérem

Barkács Katalin

Csikós György

Harangi Szabolcs

Kiss Éva

Kriska György

Nyitray László

Weidinger Tamás

Szent-Györgyi Albert-díj

Láng Győző

Apáczai Csere János-díj

Magyarfalvi Gábor

MTA- Fizikai Fődíj

Palla László

MTA- Fizikai Díj

Cserti József

Magyar Érdemrend Tisztikereszt

Michaletzky György, Sebestyén Zoltán

Magyar Érdemrend Lovagkereszt

Dános Béla

Polányi Mihály Díj

Császár Attila

Tudományos Diákköri Érem

Kovács József, Mészáros Róbert

Kiváló oktató

Michaletzky György, Tichy Géza

Kiváló hallgatók

 névszakévfolyam
1Erdei Anna LauraBiológus mesterszakI.
2Kovács RamónaBiológus mesterszakII.
3Liliom Hanna LauraBiológus mesterszakIII.
4Papp LászlóBiológus mesterszakII.
5Pólya Sára ErzsébetBiológus mesterszakII.
6Schlingloff DánielBiológus mesterszakII.
7Szakály ÁgnesBiológus mesterszakII.
8Janosov MilánFizika alapszakIII.
9Kaposvári IstvánFizika alapszakIII.
10Lájer Márton KálmánFizika alapszakIII.
11Almási Gábor AndrásFizikus mesterszakII.
12Király ÁgnesGeofizikus mesterszakII.
13Somogyvári Márk RudolfGeofizikus mesterszakII.
14Tóth Ádám ZoltánGeofizikus mesterszakII.
15Czaller LászlóGeográfus mesterszakII.
16Gyimesi ZoltánGeográfus mesterszakII.
17Aradi László ElődGeológus mesterszakI.
18Liptai NóraGeológus mesterszakII.
19Patkó LeventeGeológus mesterszakII.
20Najbauer Eszter ÉvaKémia alapszakIII.
21Pós Eszter SaroltaKémia alapszakII.
22Király CsillaKörnyezettudomány mesterszakII.
23Varga ErnaMatematika alapszakIII.
24Erhardt IldikóMatematika alapszakIII.
25Ötvös ViktóriaMatematika alapszakIII.
26Vörös TamásMatematika alapszakV.
27Berta MártonMatematika alapszakIII.
28Weisz ÁgostonMatematika alapszakII.
29Árendás PéterMatematikus mesterszakII.
30Mezei Tamás RóbertMatematikus mesterszakII.
31Nagy DánielMatematikus mesterszakI.
32Szőke Nóra GabriellaMatematikus mesterszakI.
33Varga LászlóMatematikus mesterszakI.
34Kis AnnaMeteorológus mesterszakII.
35Nagy RolandMeteorológus mesterszakI.
36Steierlein ÁkosMeteorológus mesterszakI.
37Zsebeházi gabriellaMeteorológus mesterszakII.
38Radnai Tamás GáborTanári mesterszakII.
39Kovács BertalanVegyész mesterszakII.
40Vörös TamásVegyész mesterszakI.