Eötvös-nap 2013.

Idén május 9-én ünnepelte a Kar az Eötvös-napot. A hagyományoknak megfelelően a szakterületi TDK-k bemutatkozó előadásai után került sor a kari kitüntetések átadására.

A Kari Tanács döntése alapján a Kar Tudományos Diákköri Érmét kapta a tudományos diákköri munkában való több éves kimagasló eredményeiért a Földrajz- és Földtudományi Intézet két adjunktusa: Kovács József és Mészáros Róbert.

Zboray Géza , a TTK Természetrajzi Múzeum Biológiai és Paleontológiai Gyűjteményének vezetője adta át a Juhász-Nagy Pál Tehetséggondozói díjat Pál Gábor egyetemi docens (Biológiai Intézet) részére.

Ezt követően Surján Péter dékán úr a kari TDK konferenciákon való részvételért adott át dicsérő oklevelet számos hallgatónak.

A Hallgatói Önkormányzat javaslata alapján a Kar Tanácsa a Kar Kiváló Oktatója címet adományozta Michaletzky György (Matematikai Intézet) és Tichy Géza (Fizikai Intézet) egyetemi tanárok részére.

A Kar Tudományos és Oktatási Bizottságának előterjesztésére a Kari Tanács 40 hallgató érdemeit ismerte el a Kar Kiváló hallgatója címmel.

Névsor

Fotók