Újra indul a Harmadik Kor Egyeteme

Az idei év nyitó előadását Kende Anna, a PPK egyetemi docense tartja „A politikai aktivizmus pszichológiája” címmel 2013. november 6-án.

A kezdeményezés célja az aktív idősödés, az élethosszig tartó tanulás és a generációk közötti párbeszéd támogatása és népszerűsítése. Az ingyenes programban ezúttal az Eötvös Loránd Tudományegyetem három kara – a Pedagógiai és Pszichológiai Kar, a Társadalomtudományi Kar és a Természettudományi Kar – vesz részt. Az Egyetem így is törekszik arra, hogy értékalapú és hatékony kapcsolatot alakítson ki szűkebb és tágabb környezetével, s nyitott egyetemi központ legyen.

Az őszi szemeszter óráit szerdánként délután kettő órakor tartják majd, a Kazinczy utcai Aulában vagy a Gólyavárban. Előzetes regisztráció nem szükséges, minden érdeklődőt várnak!

Korábbi interjúnk a programról itt olvasható.

Időpont: 2013. november 6. 14:00
Helyszín: ELTE PPK Aula (1077 Budapest, Kazinczy u. 23–27.)

ELTE Karrierközpont

Forrás: http://www.elte.hu/hir?id=NW-5043