Eötvös-napi és Pázmány-napi rendezvények

2014. május 8-án kerül megrendezésre az Eötvös-nap, amelyre 9 órától az Eötvös teremben (Északi tömb, 0.83.) várjuk szeretettel az érdeklődőket. A szakterületi TDK-k bemutatkozását követően Surján Péter dékán kitüntetéseket ad át oktatóknak, hallgatóknak, többek között a Kiváló hallgatói és Kiváló Oktatói elismerő okleveleket. 14 órától T. Sós Vera professzor asszony tartja díszdoktori előadását az Eötvös-teremben ”Rend, Rendezetlenség és ami közöttük van” címmel. T.Sós Vera professzor asszonyt Dr. Mezey Barna rektor május 9-én, a Pázmány-napi ünnepség keretében avatja az Egyetem díszdoktorává.

A Pázmány-napot május 9-én ünnepli az Egyetem díszdoktoravatással és ünnepi hangversennyel. A Pázmány-előadást Lovász László egyetemi tanár tartja (A gráfelmélet 50 éve: fejtőröktől a tudomány alapjaihoz).

Csatolmány:
Az Eötvös-nap meghívója