Büszkeségeink 2011

Széchenyi-díj

Erdei Anna, Inzelt György, Sólyom Jenő

Humboldt Alapítvány Kutatói Díj (Humboldt Research Award)

Tél Tamás

Pro Régió Díj

Schwertner János

MTA Polányi-díj

Turányi Tamás

ELTE Innovatív Kutatója Díj

Horváth Gábor, Kriska György

MTA Talentum Díj

Hetényi Csaba

Bólyai-díj

Perczel András

ELTE Emlékérem

Hudecz Ferenc

TTK Emlékérem

Haszpra László, OMSZ vezető főtanácsos

Eötvös József-díj

Gnädig Péter

Felsőoktatási Emlékplakett

Juhász András, Rajkovits Zsuzsanna, Zboray Géza

Gyöngyösi Fiatalok a Tudásért

Török Csaba

Sopron Megyei Jogú Város Széchenyi István Tanulmányi Ösztöndíja

Velicsányi Péter

Zemplén Géza Ifjúsági Díj

Novák Zoltán

Trefort Ágoston Emléklap

Kerepesiné Lovász Márta, Zaláné Szabó Edit

Kiváló oktató

Ónodi Zsolt, Simon Péter

Kiváló hallgatók

 névszakévfolyam
1Baranyai ZsuzsaVegyész mesterszakII.
2Baranyi ViktóriaGeológus mesterszakII.
3Berényi DánielFizikus mesterszakII.
4Berta MártonKörnyezettudomány mesterszakI.
5Cserép Balázs GergelyVegyész mesterszakII.
6Csörgő GáborAlkalmazott matematikus mesterszakII.
7Dobor LauraMeteorológus mesterszakII.
8Drótos GáborFizkus mesterszakII.
9Farkas AlexandraGeográfus mesterszakII.
10Ferdinandy BenceFizikus mesterszakI.
11Freiler ÁgnesKörnyezettudomány mesterszakII.
12Glatz GáborBiológus mesterszakII.
13Gosztonyi BalázsMatematikus mesterszakII.
14Hollósi BrigittaMeteorológus mesterszakI.
15Huszka BeátaVegyész mesterszakI.
16Ignéczi ÁdámFöldtudomáy alapszakII.
17Jankó ZsuzsannaBizt. és pénzügyi matematikus mesterszakII.
18Jeszenszky PéterVegyész mesterszakII.
19Keszthelyi DánielGeofizikus mesterszakI.
20Kovács BalázsAlkalmazott matematikus mesterszakII.
21Leelőssy ÁdámMeteorológus mesterszakI.
22Magyar LászlóKörnyezettudomány mesterszakII.
23Márton KrisztinaFizikus mesterszakI.
24Mészáros GáborMatematikus mesterszakII.
25Pálfy GyulaVegyész mesterszakI.
26Pásztor AttilaFizikus mesterszakII.
27Sáfián FanniGeográfus mesterszakII.
28Sarka JánosKémia alapszakIII.
29Soukup DánielMatematikus mesterszakII.
30Szabó IstvánVegyész mesterszakI.
31Szakács DávidBiológus mesterszakII.
32Széchényi GáborFizikus mesterszakII.
33Szentpáli Áron ZsoltGeográfus mesterszakI.
34Takács SzabolcsBiológus mesterszakII.
35Tomon IstvánMatematika alapszakII.
36Tordai JánosMeteorológus mesterszakIII.
37Tudja Éva IlonaTanári (matematika-fizika) mesterszakI.
38Udvardi BeatrixGeológus mesterszakII.
39Varga ErnaGeográfus mesterszakI.
40Vidnyánszky ZoltánMatematikus mesterszakII.
41Vörös TamásKémia alapszakII.