Büszkeségeink 2009

Magyar Köztársaság Arany Érdemkereszt

Torkos Kornél

Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkereszt

Orbán Miklós, Bartholy Judit, Leél-Őssy Szabolcs

Magyar Köztársasági Érdemrend Tisztikereszt

Vesztergombi György

Szent-Györgyi Albert-díj

Frank András, Petz Dénes

Magyar Felsőoktatásért Emlékplakett

Gnädig Péter

Akadémiai Aranyérem

Császár Ákos professor emeritus

Junior Prima Díj

Kubinyi Enikő, Palla Gergely, Pap Gyula

Mentor-díj (Felsőoktatás, felnőttképzés kategóriában)

Róka András

Fizikai-díj (Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából)

Simonyi Károly, Tél Tamás

Pro Renovanda Cultura Hungariae Alapítvány Pázmány Péter felsőoktatási díj

Medzihradszky Kálmán, professor emeritus

Juhász Nagy Pál-díj (Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából)

Oborny Beáta, Pásztor Erzsébet

Közép-Európai Tehetségkutató Alapítvány és az MTA Talentum Díj

Kovács Mihály, Farkas Illés

Kiváló Ifjú Regionalista Díj

Jakobi Ákos

Márciusi Ifjak-díj

Gilyén András

Rényi Kató-díj

Pluhár Gabriella

Patai László-díj

Máté András

Farkas Gyula-díj

Izsák Ferenc és Sikolya Eszter

Pro Universitate Emlékérem

Arany fokozat: Gnadig Péter, Hegyi György, Horváth Ferenc, Nemes-Nagy József, Sasvári László

Ezüst fokozat: Schróth Ágnes, Gottfried Tiborné, Kurucz Váradi Katalin, Válóczy Károlyné

Bronz fokozat: Pálfia Zsoltné

Trefort Ágoston Emléklap

Hochdorfer Istvánné és Kulla Henrik

Tudományos Diákköri Érem

Szabó Mária

TTK Nevesített Emlékérem

Kisfaludy Gyula, Závodszky Péter

TTK Emlékérem

Mezei István, Szilágyi Tivadar

Egyetemi magántanár

Horváth István Tamás

Címzetes egyetemi tanár

Csörgő Tamás, Csuzdi Csaba

Címzetes egyetemi docens

Jedlovszky Pál

Kiváló oktató

Jalsovszky István, Mádlné Szőnyi Judit

Kiváló hallgatók

 névszakévfolyam
1Bartha IstvánBiológusV.
2Cora IldikóGeológusV.
3Drótos GáborFizika alapszakIII.
4Erdős ZoltánGeofizikusV.
5Gosztonyi KatalinMatematika-filozófiaV.
6Gyertyán AttilaMatematika-fizikaV.
7Haszpra TímeaMeteorológusIV.
8Homonnai ViktóriaMeteorológiaIV.
9Horváth ZsófiaBiológusV.
10Jankovics MáriaGeológusIV.
11Károlyi BenedekVegyészV.
12Kocsis DorinaVegyészIV.
13Kondor DánielFizika alapszakIII.
14Kramarics ÁronVegyészV.
15Kremlitzky MariannBiológusIV.
16Lőrincz PéterBiológusIV.
17Maga PéterMatematikusV.
18Maruzs TamásBiológusV.
19Mezei MárkFizikusV.
20Móring AndreaMeteorológusV.
21Nyeste AnnamáriaFizika alapszakIII.
22Pásztor AttilaFizika alapszakIII.
23Paulin RolandMatematik alapszakIII.
24Péntek CsillaKörnyezettudományIV.
25Pluhár GabriellaMatematika-angolV.
26Pongrácz AndrásMatematikusV.
27Pulay EszterKörnyezettudományIV.
28Rakyta PéterFizikusV.
29Rovó PetraVegyészIV.
30Sárközi EditKörnyezettudományIV.
31Strenner BalázsMatematikusIV.
32Szabó BotondAlkalmazott matematikusIV.
33Szatmári ZsuzsannaBiológusV.
34Széchenyi GáborFizika alapszakIII.
35Szoboszlay MártonBiológusV.
36Tassy GergelyAlkalmazott matematikusIV.
37Üveges ZoltánMeteorológusV.
38Vad CsabaBiológusV.
39Vesztergom SomaVegyészIV.
40Völgyesi PéterKörnyetettudományIV.