JUBILEUMI DIPLOMA

Jubileumi diplomák átadása a Természettudományi Karon

2017. október 31. 11. órakor : rubin-, vas-, gyémánt- és vegyész arany oklevelek átadása.

2017. október 31. 14. órakot: a nem vegyész arany oklevelek átadására kerül sor.

Az ünnepség helyszíne az ELTE Aula Magnája (ELTE Állam-és Jogtudományi Kar (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3). Az ünnepségre az érintetten kívül egy kísérőnek tudunk ülőhelyet biztosítani.

Amennyiben az ünnepségen személyesen nem tud részt venni, kérem, jelezze a Dékáni Titkárságon (tel: 372-2500/6012). Ebben az esetben családtagja, esetleg más meghatalmazott személy átveheti a diplomát, vagy az ünnepség után postán küldjük el.

_____________________________________

Jubileumi diplomák igénylése 2018-ban:

Arany, gyémánt, vas, rubin, illetve platina díszoklevél adományozható az Egyetem azon volt hallgatóinak, aki 50, 60, 65, 70 vagy 75 éve szereztek oklevelet.

A díszoklevél adományozására a Kari Tanács évente tesz javaslatot, átadására egyetemi ünnepség keretében kerül sor (ősszel).

A jubileumi diploma igényléséhez szükséges dokumentumok:

• adatlap (új nyomtatvány 2016. január 22-étől!)
  • a diploma fénymásolata (minden esetben csatolni kell)
  • rövid, egy oldalas szakmai önéletrajz;

A jubileumi diplomára vonatkozó igényeket legkésőbb 2018. május 31-ig – KIZÁRÓLAG POSTAI VAGY ELEKTRONIKUS  úton – tudjuk befogadni. (A feladás dátuma legkésőbb május 31. lehet.)

A diploma igénylése ingyenes. Az oklevéllel semmilyen juttatás nem jár.

Tel: 1-372-2500/6012

e-mail: jubileumi@ttk.elte.hu