JUBILEUMI DIPLOMA

Jubileumi diplomák igénylése 2018-ban:

Arany, gyémánt, vas, rubin, illetve platina díszoklevél adományozható az Egyetem azon volt hallgatóinak, aki 50, 60, 65, 70 vagy 75 éve szereztek oklevelet.

A díszoklevél adományozására a Kari Tanács évente tesz javaslatot, átadására egyetemi ünnepség keretében kerül sor (ősszel, legkorábban októberben).

A jubileumi diploma igényléséhez szükséges dokumentumok:

• adatlap (új nyomtatvány 2018. április 23-ától!) - oldal alján letölthető
  • a diploma fénymásolata (minden esetben csatolni kell)
  • rövid, egy oldalas szakmai önéletrajz;

A jubileumi diplomára vonatkozó igényeket legkésőbb 2018. július 15-ig – KIZÁRÓLAG POSTAI VAGY ELEKTRONIKUS  úton – tudjuk befogadni. (A feladás dátuma legkésőbb július 15. lehet.)

Amennyiben az oklevél nem áll rendelkezésre, a TTK Tanulmányi Hivatalától igazolás kérhető, ingyenesen, az oklevél adatairól. 1968 előtt kiállított diplomákról a levéltártól kell kérni az igazolást! (info@leveltar.elte.hu; tel.: +36 1 313 3296).

Az Adatvédelmi tájékoztató az oldal aljáról letölthető.

A diploma igénylése ingyenes. Az oklevéllel semmilyen juttatás nem jár.

Tel: 1-372-2500/6145

e-mail: jubileumi@ttk.elte.hu