Büszkeségeink 2016

Mikola Sándor Katedra Bírtokosa cím

Angyal Zsuzsanna tanársegéd

Szalay Luca adjunktus

Magyar Érdemrend Lovagkereszt

Nagymarosi András ny. egyetemi docens

Magyar Érdemrend Tisztikereszt

Matkó János egyetemi tanár

Magyar Érdemrend középkereszt csilaggal

Sohár Pál professor emeritus

Szent-Györgyi Albert-díj

Sass Miklós egyetemi tanár

Apáczai Csere János-díj

Deckerné Dr. Majer Zsuzsanna egyetemi docens

Széchenyi-díj

Tél Tamás egyetemi tanár

Magyar Érdemrend tisztikeresztjének polgári tagozata

Szabó Csaba egyetemi docens

Meteorológia Emlékplakett

Pongrácz Rita adjunktus

Akadémia -díj

Salma Imre, Veres Gábor

MTA Fizikai -díj

Jakovác Antal

Miniszteri elismerő oklevél (Meteorológiai Világnap)

Soósné Dezső Zsuzsanna tanársegéd

Magyar Felfedező Nagydíj

Ősi Attila, adjunktus

ELTE Ígéretes Kutatója-díj

Erőss Anita, Hargitai Rita, Herczeg Gábor, Nógrádi Dániel

ELTE Innovatív Kutatói Díj

Miklósi Ádám, Pongrácz Péter, Faragó Tamás

Tudományos Diákköri Érem

Kériné Borsodi Andrea egyetemi docens, Tóth L. Viktor adjunktus

Kiváló Oktatói cím

Ispánovity Péter Dusán adjunktus, Gémes Margit mestertanár

Kiváló Hallgatói cím

1.

Kovács Noémi

Vegyész mesterszak

2.

Lukács Tamás

Geofizikus mesterszak

3.

Hoksza Zsolt Tibor

Matematikus mesterszak

4.

Dian Csenge Márta

Meteorológus mesterszak

5.

Lájer Márton Kálmán

Fizikus mesterszak

6.

Molnár Anna

Biológus mesterszak

7.

Bruzsik Bíborka

Biológus mesterszak

8.

Balogh Veronika

Biológus mesterszak

9.

Samu Viktor

Vegyész mesterszak

10.

Boda Attila

Biológus mesterszak

11.

Szekeres Krisztina Júlia

Vegyész mesterszak

12.

Todorov Mihail Ivilinov

Biológus mesterszak

13.

Lenger Dániel Antal

Matematikus mesterszak

14.

Poór Márk

Matematikus mesterszak

15.

Mihálka Éva Zsuzsanna

Matematikus mesterszak

16.

Kővári Emese

Csillagász mesterszak

17.

Zalai Zsófia

Geofizikus mesterszak

18.

Farkas Rita

Meteorológus mesterszak

19.

Sándor Diána

Biológus mesterszak

20.

Zöldi Miklós

Biológus mesterszak

21.

Palya Dóra

Vegyész mesterszak

22.

Fricke Cathy

Meteorológus mesterszak

23.

Zsámberger Noémi Kinga

Csillagász mesterszak

24.

Maga Balázs

Matematika alapszak

25.

Vereb Viktor

Geográfus mesterszak

26.

Koncz Benedek Árpád

Vegyész mesterszak

27.

Takács Kristóf

Alkalmazott matematikus mesterszak

28.

Janosov Milán

Biofizikus mesterszak

29.

Weisz Ágoston

Matematikus mesterszak

30.

Vadászi Henrietta

Biológus mesterszak

31.

Bőgner Rebeka

Csillagász mesterszak

32.

Szabó Amanda Imola

Meteorológus mesterszak

33.

Bondici László

Biztosítási és pénzügyi matematika mesterszak

34.

Kovács Benjámin

Vegyész mesterszak

35.

Róth Csaba

Anyagtudomány mesterszak

36.

Hilbert Bálint

Geográfus mesterszak

37.

Vértesy Gáspár

Matematikus mesterszak

38.

Illés Tamás

Geográfus mesterszak