Az ELTE az Educatio Kiállításon- 2016. január 21–23.

Az Educatio Kft. 2016. január 21–23. között 16. alkalommal rendezi meg az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítást.

Időpont: 2016. január 21–23.
Helyszín: SYMA Rendezvény és Kongresszusi Központ (1146 Budapest, Dózsa György út 1.)

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem örömmel várja standjához (F49 – a Színpad közelében) mindazokat, akik érdeklődnek egy nyitott, a minőség iránt elkötelezett és nemzetközileg is elismert intézmény képzései (Állam- és Jogtudományi Kar, Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar, Bölcsészettudományi Kar, Informatikai Kar, Pedagógiai és Pszichológiai Kar, Tanító- és Óvóképző Kar, Társadalomtudományi Kar, Természettudományi Kar, Tanárképző Központ) és mindennapjai iránt. Az érdeklődők 2016. január 22-én 14 órától hallgathatják meg a Színpadnál „ELTE. Hozzád beszélünk.” címmel Jegyes-Tóth Kriszta, az ELTE kommunikációs igazgatójának előadását.

Közép-Európa legnagyobb oktatási kiállítása nemcsak az idén felvételiző diákoknak szól, hanem a másoddiploma vagy mesterképzés előtt álló hallgatók számára is szolgálhat hasznos információkkal. A SYMA Központban a látogatók egy időben és egy helyen találkozhatnak az ELTE képviselőivel, érdeklődhetnek a felvételi esélyekről és lehetőségekről, a szakokról és a képzési rendszerről, a tanulmányi és szociális juttatásokról, a kollégiumi elhelyezésről, a kulturális és sportolási lehetőségekről. A továbbtanulásra készülő középiskolások „gyakorló” egyetemistáktól kaphatnak választ kérdéseikre. A kiállítás minden látogató számára ingyenes.

Forrás: http://www.elte.hu/hir?id=NW-7865

2016.01.20.