E-learning rendszerek az ELTE-n - előadás MINDEN OKTATÓNAK április 1-jén 13 órakor

Az ELTE Szenátusa március 7-én fogadta el az új Intézményfejlesztési Tervet, melynek egyik célja a digitális technológiák és az innovatív oktatási módszerek szélesebb körű alkalmazása a képzésekben. Ez alapvető feltétel az oktatás minőségének és piacképességének javításához, illetve nemzetköziesítéséhez. Ennek érdekében az egyetem különféle tanulást támogató rendszereket vezet be. A Rektori Kabinet Oktatásfejlesztési és Tehetséggondozási Iroda (OTI) szeretne lehetőséget biztosítani arra, hogy az oktatók minél szélesebb köre megismerhesse ezeket.

Április 1-jén az LMS rendszerek helyéről és szerepéről, a részvétel csoportdinamikájáról, a Moodle és a Canvas közös pontjairól és különbségeiről, a Moodle természettudományi területen történő alkalmazási lehetőségeiről lesz szó. Április 13. és május 13. között pedig alapozó kurzusok indulnak a Moodle és a Canvas használatának részletesebb megismerése érdekében, míg júniustól várhatóan egyéni konzultációs lehetőséget is biztosítanak.

A pénteki előadás időpontja és helyszíne: 13 óra, Lágymányosi Konferenciaterem (északi épület -1.75).

Forrás: http://www.elte.hu/hir?id=NW-8265

2016.03.29.