ELTE Innovációs Nap 2013

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Rektori Hivatal Pályázati és Innovációs Központja tisztelettel meghívja Önt az ELTE Innovációs Nap 2013 rendezvényre, melyet 2013. február 26-án, 9:00 órai kezdettel tartunk az Eötvös Loránd Tudományegyetem lágymányosi kampuszán.

A konferencia célja az egyetemen keletkezett tudás és alapkutatások a gyakorlati életben való hasznosításra ösztönzése; az egyetemen dolgozó és hallgató kutatók egymás közti, és a vállalati szférával való kapcsolatainak elősegítése, erősítése, illetve kiterjesztése.

A konferencia időpontja: 2013. február 26., kedd 09.00-15.00
Helyszín: ELTE Lágymányosi Kampusz Északi Tömb, Gömb Aula
Cím: 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A.

A konferencia részletes programját mellékelve küldjük. A részvétel ingyenes,de de előzetes regisztrációhoz kötött.

Részvételi szándékát kérjük, jelezze a mellékelt regisztrációs űrlap kitöltésével, melyet a jokan.anita@rekthiv.elte.hu e-mail címre tud visszaküldeni 2013. február 22-ig.

Amennyiben autóval érkezik (behajtás a Rákóczi híd felőli bejáraton) kérjük, hogy a regisztrációs lapon feltétlenül tüntesse fel a személygépkocsi típusát és rendszámát, ellenkező esetben a parkolást nem tudjuk megoldani. A sorompónál be kell mondani, hogy az Innovációs Napra jött.

További információért hívja Jokán Anitát az alábbi elérhetőségeken:
411-65-00/3156, 06-30-548-7190

A rendezvényen elhangzott előadások itt megtekinthetők:

Előadások

Csatolmány: