Kiválósági ösztöndíj leendő első éves hallgatóink számára

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kara felhívja a leendő első éves hallgatóinak figyelmét, hogy a középiskolai tanulmányaik során kiemelkedő eredményeket felmutató diákok jó nyerési eséllyel pályázhatnak az UNKP (Új Nemzeti Kiválóság Program) 2017/2018-as fordulójában a Programban meghirdetett kiválósági ösztöndíjra.

Az ösztöndíj összege 75 ezer Ft/hó, amihez további dologi költség is kapcsolódik.

Az ösztöndíj célja: a legkiválóbb hallgatók bevonása a tudományos kutatásba, szakmai fejlődésük támogatása.

A középiskolai tanulmányok során kiemelkedő eredménynek számít, többek között:
- a természettudományok valamelyik területén Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjében való részvétel,
- a döntőben elért eredmény, nemzetközi diákolimpiai csapat munkájában való részvétel.

A pályázati felhívás, a beadás feltételei és egyéb fontos információk letölthetők az ELTE
https://www.elte.hu/unkp weboldaláról.

A pályázat beadási határideje: 2017 június 6.

Várjuk leendő első éveseink pályázatait!

Surján Péter
dékán