50 éve jártunk a Holdon

2019.05.20.
50 éve jártunk a Holdon
Felhívás a „Holdra szállás 50. évfordulója” c. ELTE rajzpályázaton való részvételre.

A zsűri által legjobbnak ítélt alkotások jutalomban részesülnek, melyből a 2019.évi Kutatók Éjszakája alkalmából kiállítást rendezünk.

Pályázók köre

ELTE polgárok közvetlen hozzátartozói (gyerek, testvér, unoka)

A pályázat részletei

Pályázni lehet A/4-es méretben, bármilyen technikával készült pályaművel (rajz, festmény, stb).

Pályázati kategóriák

1. Óvodás korosztály
  2. Alsó tagozatos iskolás korosztály
  3. Felső tagozatos iskolás korosztály

Kérjük, hogy a munka hátoldalán csak a jeligét és a pályázott kategória számát tüntessék fel. Egy pályázó több fajta technikával több pályázatot is beadhat.

A pályázathoz egy lezárt borítékot csatoljanak és kérjük, írják rá a következőket:

Boríték külső részére: jelige legyen feltüntetve és a pályázott kategória száma.

Borítékba: Pályázó gyermek neve, ELTE-s hozzátartozó felnőtt neve és e-mail címe kerüljön.

A zsűri által legjobbnak ítélt alkotások jutalomban részesülnek, melyből a 2019. évi Kutatók Éjszakája alkalmából kiállítást rendezünk

Eredményhirdetés ünnepélyes keretek között 2019.09.26. délután kerül sor.

Pályázat benyújtása

Pályázatok beküldésének módja:

• belső postával: ELTE Rektori Kabinet Tudománypolitikai Irodának címezve vagy
  • személyesen: 1056 Budapest, Szerb u21-23. I. em 135. irodában (kizárólag keddi napokon 12-16 óra között.)
Határidő: 2019.05.31.

További információk: Sági Eszter (06-1/4116500; 1396-os mellék)