Büszkeségeink 2012
Magyar Érdemrend Kőzépkereszt: Náray-Szabó Gábor
Magyar Érdemrend Tisztikereszt: Gábris Gyula, Kiss Ádám, Pálfy Péter Pál, Szőnyi Tamás
Magyar Érdemrend Lovagkereszt: Szepes László
USA National Academy of Sciences: Lovász László
Junior Prima Díj: Czakó Gábor, Kun Gábor
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Emlékérme: Michaletzky György
Magyar Felsőoktatáséert Emlékplakett: Pavlics Károlyné
Pro Universitate Emlékérem
Arany fokozat: Becski Gézáné Dr. Bodzsár Éva, Détári László
Ezüst fokozat: Homonnay Zoltán, Nagymarosy András, Sármay Gabriella
Bronz fokozat: Balogh Lajosné
Trefort Ágoston Emléklap: Himics Friderika
ELTE Innovatív Kutatója díj: Pál Gábor
Ignaz L. Lieben-díj (Osztrák Tudományos Akadémia): Kovács Mihály
Szent Györgyi Albert-díj: Kárpáti Andrea
Apáczai Csere János-díj: Freud Róbert
Címzetes egyetemi tanár: Lőw Miklós
Egyetemi magántanári cím: Pomázi István
Wolfram Ervin Díj: Gyulai Gergő PhD hallgató
Az év turisztikai témájú szakdolgozata 2011 pályázat: Virág Ágnes
Kiváló oktató: Takács Sánta András, Vass Gábor
Kiváló hallgatók:
|
név |
szak |
évfolyam |
---|---|---|---|
1 |
Fekete Imre |
Alkalmazott matematikus mesterszak |
III. |
2 |
Németh Andrea |
Biofizikus mesterszak |
III. |
3 |
Biri Beáta |
Biológus mesterszak |
III. |
4 |
Boros Eszter |
Biológus mesterszak |
III. |
5 |
Bulyáki Éva |
Biológus mesterszak |
III. |
6 |
Ludmerszki Edit |
Biológus mesterszak |
I. |
7 |
Simon Janka |
Biológus mesterszak |
III. |
8 |
Szabó Barbara Andrea |
Biológus mesterszak |
I. |
9 |
Szász Eszter |
Biológus mesterszak |
III. |
10 |
Szodorai Edit |
Biológus mesterszak |
III. |
11 |
Szulágyi Judit |
Csillagász mesterszak |
III. |
12 |
Kis-Tóth Ágnes |
Fizika alapszak |
III. |
13 |
Kőfaragó Mónika |
Fizikus mesterszak |
I. |
14 |
Oláh László |
Fizikus mesterszak |
III. |
15 |
Tüzes Dániel Gábor |
Fizikus mesterszak |
III. |
16 |
Bíró Tamás |
Földrajz alapszak |
V. |
17 |
Balázs Attila |
Geofizikus mesterszak |
I. |
18 |
Keszthelyi Dániel |
Geofizikus mesterszak |
III. |
19 |
Somogyvári Márk Rudolf |
Geofizikus mesterszak |
I. |
20 |
Tóth Ádám Zoltán |
Geofizikus mesterszak |
I. |
21 |
Farkas Alexandra |
Geográfus mesterszak |
III. |
22 |
Farkas Máté Bence |
Geográfus mesterszak |
III. |
23 |
Varga Erna |
Geográfus mesterszak |
III. |
24 |
Erhardt Ildikó |
Geológus mesterszak |
III. |
25 |
Ötvös Viktória |
Geológus mesterszak |
III. |
26 |
Vörös Tamás |
Kémia alapszak |
V. |
27 |
Berta Márton |
Környezettudomány mesterszak |
III. |
28 |
Dobosy Péter János |
Környezettudomány mesterszak |
V. |
29 |
Kovács Bence |
Környezettudomány mesterszak |
V. |
30 |
Magyar Norbert |
Környezettudomány mesterszak |
III. |
31 |
Novák Márton András |
Környezettudomány mesterszak |
V. |
32 |
Gilyén András Pál |
Matematikus mesterszak |
III. |
33 |
Kisfaludi-Bak Sándor |
Matematikus mesterszak |
III. |
34 |
Kiss Viktor |
Matematikus mesterszak |
I. |
35 |
Nemes Gergő |
Matematikus mesterszak |
III. |
36 |
Szalkai Balázs |
Matematikus mesterszak |
I. |
37 |
Sziráki Dorottya Ilona |
Matematikus mesterszak |
III. |
38 |
Laza Borbála |
Meteorológus mesterszak |
III. |
39 |
Lehoczky Annamária |
Meteorológus mesterszak |
I. |
40 |
Sábitz Judit |
Meteorológus mesterszak |
III. |
41 |
Mécs Anna |
Tanári mesterszak (Matematika-Magyar) |
V. |
42 |
Dukán András Ferenc |
Tanári mesterszak (Mat.-Történelem) |
III. |
43 |
Pethő Lilla |
Vegyész mesterszak |
III. |
44 |
Sarka János |
Vegyész mesterszak |
I. |