Büszkeségeink 2013
Eötvös József-koszorú: Csikor Ferenc
Pungor Ernő Díj: Szalai István
ELTE Emlékérem: Kiss Ádám
Szenátusi Érdemérem: Tasnádi Péter
Pro Universitate Emlékérem ezüst fokozat: Monostori Miklósné, Örsi Ágota
Pro Universitate Emlékérem bronz fokozat: Scharnitzky Viktorné
Trefort Ágoston Emléklap: Borbély László, Fazekas Mihály, Miskolcziné Munkácsi Ágnes, Régner László
Magyar Érdemrend lovagkeresztje (polgári tagozat): Weiszburg Tamás
Magyar Éremrend középkeresztje: Patthy László, Tóth József
Mestertanár Aranyérem: Barkács Katalin, Csikós György, Harangi Szabolcs, Kiss Éva, Kriska György, Nyitray László, Weidinger Tamás
Szent-Györgyi Albert-díj: Láng Győző
Apáczai Csere János-díj: Magyarfalvi Gábor
MTA- Fizikai Fődíj: Palla László
MTA- Fizikai Díj: Cserti József
Magyar Érdemrend Tisztikereszt: Michaletzky György, Sebestyén Zoltán
Magyar Érdemren: Császár Attila
Tudományos Diákköri Érem: Kovács József, Mészáros Róbert
Kiváló oktató: Michaletzky György, Tichy Géza
Kiváló hallgatók:
|
név |
szak |
évfolyam |
---|---|---|---|
1 |
Erdei Anna Laura |
Biológus mesterszak |
I. |
2 |
Kovács Ramóna |
Biológus mesterszak |
II. |
3 |
Liliom Hanna Laura |
Biológus mesterszak |
III. |
4 |
Papp László |
Biológus mesterszak |
II. |
5 |
Pólya Sára Erzsébet |
Biológus mesterszak |
II. |
6 |
Schlingloff Dániel |
Biológus mesterszak |
II. |
7 |
Szakály Ágnes |
Biológus mesterszak |
II. |
8 |
Janosov Milán |
Fizika alapszak |
III. |
9 |
Kaposvári István |
Fizika alapszak |
III. |
10 |
Lájer Márton Kálmán |
Fizika alapszak |
III. |
11 |
Almási Gábor András |
Fizikus mesterszak |
II. |
12 |
Király Ágnes |
Geofizikus mesterszak |
II. |
13 |
Somogyvári Márk Rudolf |
Geofizikus mesterszak |
II. |
14 |
Tóth Ádám Zoltán |
Geofizikus mesterszak |
II. |
15 |
Czaller László |
Geográfus mesterszak |
II. |
16 |
Gyimesi Zoltán |
Geográfus mesterszak |
II. |
17 |
Aradi László Előd |
Geológus mesterszak |
I. |
18 |
Liptai Nóra |
Geológus mesterszak |
II. |
19 |
Patkó Levente |
Geológus mesterszak |
II. |
20 |
Najbauer Eszter Éva |
Kémia alapszak |
III. |
21 |
Pós Eszter Sarolta |
Kémia alapszak |
II. |
22 |
Király Csilla |
Környezettudomány mesterszak |
II. |
23 |
Varga Erna |
Matematika alapszak |
III. |
24 |
Erhardt Ildikó |
Matematika alapszak |
III. |
25 |
Ötvös Viktória |
Matematika alapszak |
III. |
26 |
Vörös Tamás |
Matematika alapszak |
V. |
27 |
Berta Márton |
Matematika alapszak |
III. |
28 |
Weisz Ágoston |
Matematika alapszak |
II. |
29 |
Árendás Péter |
Matematikus mesterszak |
II. |
30 |
Mezei Tamás Róbert |
Matematikus mesterszak |
II. |
31 |
Nagy Dániel |
Matematikus mesterszak |
I. |
32 |
Szőke Nóra Gabriella |
Matematikus mesterszak |
I. |
33 |
Varga László |
Matematikus mesterszak |
I. |
34 |
Kis Anna |
Meteorológus mesterszak |
II. |
35 |
Nagy Roland |
Meteorológus mesterszak |
I. |
36 |
Steierlein Ákos |
Meteorológus mesterszak |
I. |
37 |
Zsebeházi gabriella |
Meteorológus mesterszak |
II. |
38 |
Radnai Tamás Gábor |
Tanári mesterszak |
II. |
39 |
Kovács Bertalan |
Vegyész mesterszak |
II. |
40 |
Vörös Tamás |
Vegyész mesterszak |
I. |