2008

 

 

Magyar Köztársaság Érdemrend Középkereszt

Halász Gábor

Széchenyi Nagydíj

Lovász László

Szent-Györgyi Albert-díj

Fogarasi Géza

Magyar Felsőoktatásért Emlékplakett

Szepes László

MTA Fizikai Fődíj

Geszti Tamás

Farkas Gyula Emlékdíj

Izsák Ferenc, Karátson János, Sikolya Eszter

Alexits György Díj (MTA III: o.)

Bátkai András

Akadémiai Díj

Petz Dénes

Bólyai Alapítvány Nagydíja

Lovász László

Bruckner Győző-díj

Hudecz Ferenc

Junior Prima-díj

Katz Sándor, Kocsis Bence, Bánóczi Zoltán

Akadémiai Ifjusági Díj (MTA)

Elekes Márton, Pap Gyula

Pro Universitate Emlékérem

Arany fokozat:Sass Miklós, Lendvai János, Gráf László, Erdei Anna, Jalsovszky István

Ezüst fokozat:Deckerné Majer Zsuzsanna, Cserti József

Bronz fokozat:Tóth Gergely

Trefort Ágoston Emléklap

Szücs Imréné és Somogyi Éva

TDK érem

Nyitrai László, Molnár Ferenc

Eötvös-gyűrű

Medzihradszky Kálmán

Kiváló oktató

Nagy Balázs, Gnädig Péter

Kiváló hallgatók

  név szak évfolyam
1 Antal Krisztina Meteorológus V.
2 Bánréti Ágnes Regina Biológus V.
3 Barabás György Fizikus V.
4 Bazsó Gábor Vegyész III.
5 Bérczi Kristóf Alkalmazott matematikus V.
6 Cora Ildikó Geológus IV.
7 Cseh Judit Matematika-fizika tanár V.
8 Cseke László Geográfus IV.
9 Dobos Dániel Matematika-fizika V.
10 Dósa Katalin Környezettudomány III.
11 Fassang Ágnes Meteorológus V.
12 Fejős Gergely Fizikus V.
13 Gál Benedek Geológus V.
14 Gyuris Ferenc Geográfus V.
15 Hablicsek Márton Matematikus IV.
16 Hatvani István Gábor Környezettudomány III.
17 Hóbor Fruzsina Biológus V.
18 Hornung Balázs Vegyész IV.
19 Hubai Tamás Matematikus IV.
20 Karlik Zsuzsa Matematika-kémia V.
21 Károlyi Benedek Vegyész IV.
22 Kiss Gabriella Geológus V.
23 Kiss Péter Vegyész III.
24 Komjáthy Eszter Meteorológus V.
25 Kovács István Fizikus V.
26 Lőbb Henriett Környezettudomány IV.
27 Molnár Ágnes Matematika-német V.
28 Pach Péter Pál Matematikus IV.
29 Pápics Péter Csillagász V.
30 Pásti Gabriella Biológus IV.
31 Petrovszki Judit Geofizikus IV.
32 Pfening Viola Mária Geográfus IV.
33 Póka Andrea Geofizikus IV.
34 Porrogi Pálma Biológus V.
35 Puskás Anna Matematikus IV.
36 Rácz Béla András Matematikus IV.
37 Sarlós Kata Biológia-fizika V.
38 Simon Zsolt Fizikus V.
39 Tóth Edina Matematika-kémia V.
40 Turcsán Borbála Biológus IV.

Büszkeségeink 2008