Büszkeségeink 2012

Magyar Érdemrend Kőzépkereszt

Náray-Szabó Gábor

Magyar Érdemrend Tisztikereszt

Gábris Gyula, Kiss Ádám, Pálfy Péter Pál, Szőnyi Tamás

Magyar Érdemrend Lovagkereszt

Szepes László

USA National Academy of Sciences

Lovász László

Junior Prima Díj

Czakó Gábor, Kun Gábor

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Emlékérme

Michaletzky György

Magyar Felsőoktatáséert Emlékplakett

Pavlics Károlyné

Pro Universitate Emlékérem

Arany fokozat: Becski Gézáné Dr. Bodzsár Éva, Détári László

Ezüst fokozat: Homonnay Zoltán, Nagymarosy András, Sármay Gabriella

Bronz fokozat: Balogh Lajosné

Trefort Ágoston Emléklap

Himics Friderika

ELTE Innovatív Kutatója díj

Pál Gábor

Ignaz L. Lieben-díj (Osztrák Tudományos Akadémia)

Kovács Mihály

Szent Györgyi Albert-díj

Kárpáti Andrea

Apáczai Csere János-díj

Freud Róbert

Címzetes egyetemi tanár

Lőw Miklós

Egyetemi magántanári cím

Pomázi István

Wolfram Ervin Díj

Gyulai Gergő PhD hallgató

Az év turisztikai témájú szakdolgozata 2011 pályázat

Virág Ágnes

Kiváló oktató

Takács Sánta András, Vass Gábor

Kiváló hallgatók

 névszakévfolyam
1Fekete ImreAlkalmazott matematikus mesterszakIII.
2Németh AndreaBiofizikus mesterszakIII.
3Biri BeátaBiológus mesterszakIII.
4Boros EszterBiológus mesterszakIII.
5Bulyáki ÉvaBiológus mesterszakIII.
6Ludmerszki EditBiológus mesterszakI.
7Simon JankaBiológus mesterszakIII.
8Szabó Barbara AndreaBiológus mesterszakI.
9Szász EszterBiológus mesterszakIII.
10Szodorai EditBiológus mesterszakIII.
11Szulágyi JuditCsillagász mesterszakIII.
12Kis-Tóth ÁgnesFizika alapszakIII.
13Kőfaragó MónikaFizikus mesterszakI.
14Oláh LászlóFizikus mesterszakIII.
15Tüzes Dániel GáborFizikus mesterszakIII.
16Bíró TamásFöldrajz alapszakV.
17Balázs AttilaGeofizikus mesterszakI.
18Keszthelyi DánielGeofizikus mesterszakIII.
19Somogyvári Márk RudolfGeofizikus mesterszakI.
20Tóth Ádám ZoltánGeofizikus mesterszakI.
21Farkas AlexandraGeográfus mesterszakIII.
22Farkas Máté BenceGeográfus mesterszakIII.
23Varga ErnaGeográfus mesterszakIII.
24Erhardt IldikóGeológus mesterszakIII.
25Ötvös ViktóriaGeológus mesterszakIII.
26Vörös TamásKémia alapszakV.
27Berta MártonKörnyezettudomány mesterszakIII.
28Dobosy Péter JánosKörnyezettudomány mesterszakV.
29Kovács BenceKörnyezettudomány mesterszakV.
30Magyar NorbertKörnyezettudomány mesterszakIII.
31Novák Márton AndrásKörnyezettudomány mesterszakV.
32Gilyén András PálMatematikus mesterszakIII.
33Kisfaludi-Bak SándorMatematikus mesterszakIII.
34Kiss ViktorMatematikus mesterszakI.
35Nemes GergőMatematikus mesterszakIII.
36Szalkai BalázsMatematikus mesterszakI.
37Sziráki Dorottya IlonaMatematikus mesterszakIII.
38Laza BorbálaMeteorológus mesterszakIII.
39Lehoczky AnnamáriaMeteorológus mesterszakI.
40Sábitz JuditMeteorológus mesterszakIII.
41Mécs AnnaTanári mesterszak (Matematika-Magyar)V.
42Dukán András FerencTanári mesterszak (Mat.-Történelem)III.
43Pethő LillaVegyész mesterszakIII.
44Sarka JánosVegyész mesterszakI.