2012

 

 

Magyar Érdemrend Kőzépkereszt

Náray-Szabó Gábor

Magyar Érdemrend Tisztikereszt

Gábris Gyula, Kiss Ádám, Pálfy Péter Pál, Szőnyi Tamás

Magyar Érdemrend Lovagkereszt

Szepes László

USA National Academy of Sciences

Lovász László

Junior Prima Díj

Czakó Gábor, Kun Gábor

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Emlékérme

Michaletzky György

Magyar Felsőoktatáséert Emlékplakett

Pavlics Károlyné

Pro Universitate Emlékérem

Arany fokozat: Becski Gézáné Dr. Bodzsár Éva, Détári László

Ezüst fokozat: Homonnay Zoltán, Nagymarosy András, Sármay Gabriella

Bronz fokozat: Balogh Lajosné

Trefort Ágoston Emléklap

Himics Friderika

ELTE Innovatív Kutatója díj

Pál Gábor

Ignaz L. Lieben-díj (Osztrák Tudományos Akadémia)

Kovács Mihály

Szent Györgyi Albert-díj

Kárpáti Andrea

Apáczai Csere János-díj

Freud Róbert

Címzetes egyetemi tanár

Lőw Miklós

Egyetemi magántanári cím

Pomázi István

Wolfram Ervin Díj

Gyulai Gergő PhD hallgató

Az év turisztikai témájú szakdolgozata 2011 pályázat

Virág Ágnes

Kiváló oktató

Takács Sánta András, Vass Gábor

Kiváló hallgatók

  név szak évfolyam
1 Fekete Imre Alkalmazott matematikus mesterszak III.
2 Németh Andrea Biofizikus mesterszak III.
3 Biri Beáta Biológus mesterszak III.
4 Boros Eszter Biológus mesterszak III.
5 Bulyáki Éva Biológus mesterszak III.
6 Ludmerszki Edit Biológus mesterszak I.
7 Simon Janka Biológus mesterszak III.
8 Szabó Barbara Andrea Biológus mesterszak I.
9 Szász Eszter Biológus mesterszak III.
10 Szodorai Edit Biológus mesterszak III.
11 Szulágyi Judit Csillagász mesterszak III.
12 Kis-Tóth Ágnes Fizika alapszak III.
13 Kőfaragó Mónika Fizikus mesterszak I.
14 Oláh László Fizikus mesterszak III.
15 Tüzes Dániel Gábor Fizikus mesterszak III.
16 Bíró Tamás Földrajz alapszak V.
17 Balázs Attila Geofizikus mesterszak I.
18 Keszthelyi Dániel Geofizikus mesterszak III.
19 Somogyvári Márk Rudolf Geofizikus mesterszak I.
20 Tóth Ádám Zoltán Geofizikus mesterszak I.
21 Farkas Alexandra Geográfus mesterszak III.
22 Farkas Máté Bence Geográfus mesterszak III.
23 Varga Erna Geográfus mesterszak III.
24 Erhardt Ildikó Geológus mesterszak III.
25 Ötvös Viktória Geológus mesterszak III.
26 Vörös Tamás Kémia alapszak V.
27 Berta Márton Környezettudomány mesterszak III.
28 Dobosy Péter János Környezettudomány mesterszak V.
29 Kovács Bence Környezettudomány mesterszak V.
30 Magyar Norbert Környezettudomány mesterszak III.
31 Novák Márton András Környezettudomány mesterszak V.
32 Gilyén András Pál Matematikus mesterszak III.
33 Kisfaludi-Bak Sándor Matematikus mesterszak III.
34 Kiss Viktor Matematikus mesterszak I.
35 Nemes Gergő Matematikus mesterszak III.
36 Szalkai Balázs Matematikus mesterszak I.
37 Sziráki Dorottya Ilona Matematikus mesterszak III.
38 Laza Borbála Meteorológus mesterszak III.
39 Lehoczky Annamária Meteorológus mesterszak I.
40 Sábitz Judit Meteorológus mesterszak III.
41 Mécs Anna Tanári mesterszak (Matematika-Magyar) V.
42 Dukán András Ferenc Tanári mesterszak (Mat.-Történelem) III.
43 Pethő Lilla Vegyész mesterszak III.
44 Sarka János Vegyész mesterszak I.

Büszkeségeink 2012