Fizikai és Csillagászati Intézet


Lecturers, Researchers

Zsolt Bagoly Habil. Associate Professor
Phone/ext.: 6554
Room: 5.61
E-mail: zsolt.bagoly@elte.hu
Peter Bantay Professor
Phone/ext.: 6660
Room: 6.60
E-mail: bantay@poe.elte.hu
Gyula Bene Associate Professor
Phone/ext.: 6120
Room: 6.61
E-mail: bene@arpad.elte.hu
Andras Matyas Biricz
Phone/ext.: -
Room: 5.103
E-mail: abiricz@caesar.elte.hu
István Csabai Professor
Phone/ext.: 6576
Room: 5.102
E-mail: csabai@complex.elte.hu
Mate Csanad Professor
Phone/ext.: 6038
Room: 3.138
E-mail: csanad@elte.hu
József Cserti Professor
Phone/ext.: 6501
Room: 5.68
E-mail: jozsef.cserti@ttk.elte.hu
András László Csordás Professor
Phone/ext.: 6544
Room: 5.63
E-mail: csordas@tristan.elte.hu
Attila Csótó Professor
Phone/ext.: 6314
Room: 3.83
E-mail: csoto@matrix.elte.hu
Gábor Cynolter Senior Research Fellow
Phone/ext.: 6115
Room: 6.80A
E-mail: gabor.cynolter@ttk.elte.hu
András Czirók Habil. Associate Professor
Phone/ext.: 6351
Room: 3.93
E-mail: czirok@caesar.elte.hu
Zoltán Gyula Dankházi Associate Professor
Phone/ext.: 6515, 6014
Room: 5.73, -1.109
E-mail: zoltan.dankhazi@ttk.elte.hu
Dr. Imre Derényi Professor
Phone/ext.: 6366
Room: 3.78
E-mail: derenyi@elte.hu
Róbert Fáy-Siebenbürgen Research Professor
Phone/ext.: 662
Room: 6.70
E-mail: robertus@caesar.elte.hu
Gergely Péter Fejős Associate Professor
Phone/ext.: 6310
Room: 3.85
E-mail: gergely.fejos@ttk.elte.hu
Emese Forgács-Dajka Assistant Professor
Phone/ext.: 6624
Room: 6.76
E-mail: e.forgacs-dajka@astro.elte.hu
Zsolt Frei Professor
Phone/ext.: 6317
Room: 3.86
E-mail: frei@alcyone.elte.hu
Marcell Gajdics Research Fellow
Phone/ext.: 6406
Room: 4.81
E-mail: marcell.gajdics@ttk.elte.hu
Matteo Giordano Assistant Professor
Phone/ext.: +36-1-372-2500 / 6121
Room: 6.54B
E-mail: matteo.giordano@ttk.elte.hu
Tamás Gombor Junior Research Fellow
Phone/ext.: 6251
Room: 6.83
E-mail: gombort@student.elte.hu
István Groma Professor
Phone/ext.: 6402
Room: 4.69
E-mail: groma@metal.elte.hu
Jenő Gubicza Professor
Phone/ext.: 6516
Room: 5.77
E-mail: jeno.gubicza@ttk.elte.hu
Ákos Horváth Habil. Associate Professor
Phone/ext.: 6315
Room: 0.123
E-mail: akos@ludens.elte.hu
Prof. Gabor Horvath Professor
Phone/ext.: (+0036) 30 64-64-371
Room: északi-fizika épülettömb, 3.69.
E-mail: gh@arago.elte.hu
Péter Dusán Ispánovity Habil. Associate Professor
Phone/ext.: 6412
Room: 4.60
E-mail: ispanovity.peter@ttk.elte.hu
Viktor Ivády Assistant Professor
Phone/ext.: 6570
Room: 5.67
E-mail: ivady.viktor@ttk.elte.hu
Peter Jenei Assistant Professor
Phone/ext.: 6583
Room: 5.135
E-mail: jenei@metal.elte.hu
Sándor Katz Professor
Phone/ext.: 6247
Room: 1.120
E-mail: katz@bodri.elte.hu
Zoltán Kaufmann Associate Professor
Phone/ext.: 6579
Room: 5.53
E-mail: kaufmann@complex.elte.hu
Daniel Kincses Research Fellow
Phone/ext.: 6037
Room: 3.137
E-mail: kincses@ttk.elte.hu
Ágnes Kis-Tóth Master Instructor
Phone/ext.: 6320
Room: 3.132
E-mail: agnes.kis-toth@ttk.elte.hu
János Koltai Assistant Professor
Phone/ext.: 6363
Room: 3.80
E-mail: janos.koltai@ttk.elte.hu
Andor Kormányos Habil. Associate Professor
Phone/ext.: 6555
Room: 5.87
E-mail: andor.kormanyos@ttk.elte.hu
Tamás Kovács Research Fellow
Phone/ext.: 6329
Room: 4.120
E-mail: tamas.kovacs@ttk.elte.hu
Tamás György Kovács
Phone/ext.: 6123
Room: 5.59
E-mail: tamas.gyorgy.kovacs@ttk.elte.hu
Zsolt Kovács Habil. Associate Professor
Phone/ext.: 6218
Room: 4.65
E-mail: kovacszs@metal.elte.hu
János Lendvai Professor
Phone/ext.: 6409
Room: 4.117
E-mail: lendvai@metal.elte.hu
Peter Major
Phone/ext.: nincs
Room: 4.113/b
E-mail: peter.major@ttk.elte.hu
Anna Medgyes-Horváth Research Fellow
Phone/ext.:
Room: 5.57
E-mail: horvath.anna@ttk.elte.hu
Elod Mehes Research Fellow
Phone/ext.: 6351
Room: 3.93
E-mail: emehes@angel.elte.hu
Yoshikazu Nagai Assistant Professor
Room: North building 3.140
E-mail: yoshikazu.nagai@ttk.elte.hu
Márton Imre Nagy Assistant Professor
Phone/ext.: 6037
Room: 3.137
E-mail: nmarci@elte.hu
Máté Nagy Research Fellow
Phone/ext.: 6362
Room: 3.91
E-mail: mate.nagy@ttk.elte.hu
Prof. NGUYEN QUANG CHINH Professor
Phone/ext.: 6435
Room: 4.67
E-mail: chinh@metal.elte.hu
Daniel Nogradi Assistant Professor
Phone/ext.: 6125
Room: 6.56
E-mail: nogradi@bodri.elte.hu
László Oroszlány Assistant Professor
Phone/ext.: 6574
Room: 5.79
E-mail: oroszl@elte.hu
Gergely Palla Professor
Phone/ext.: 6368
Room: 3.90
E-mail: pallag@hal.elte.hu
László Palla Professor Emeritus
Phone/ext.: 6204
Room: 1.107
E-mail: palla@ludens.elte.hu
Prof. Gábor Papp Professor
Phone/ext.: 6127
Room: 6.54/C
E-mail: gabor.papp@ttk.elte.hu
Krisztián Papp Senior Research Fellow
Phone/ext.: 8664
Room: 5.104
E-mail: pkrisz5@ttk.elte.hu
Attila Pasztor Research Fellow
Phone/ext.: 6252
Room: 6.77A
E-mail: attila.pasztor@ttk.elte.hu
Gabriella Pásztor Assistant Professor
Phone/ext.: 6335
Room: 3.84
E-mail: gabriella.pasztor@ttk.elte.hu
Dr Kristof Petrovay Professor
Phone/ext.: 6621
Room: 6.71
E-mail: K.Petrovay@astro.elte.hu
Orsolya Anna Pipek Research Fellow
Phone/ext.: 6596
Room: Északi tömb 5.57
E-mail: orsolya.pipek@ttk.elte.hu
Péter Pollner Senior Research Fellow
Phone/ext.: 6368
Room: 3.90
E-mail: pollner@elte.hu
Balázs Sándor Pozsgai Research Fellow
Phone/ext.: ismeretlen
Room: 6.54A
E-mail: pozsgay.balazs@ttk.elte.hu
Peter Raffai Assistant Professor
Phone/ext.: 6342
Room: 3.141
E-mail: peter.raffai@ttk.elte.hu
Peter Rakyta Assistant Professor
Phone/ext.: 6517
Room: 5.91
E-mail: peter.rakyta@ttk.elte.hu
Ádám Révész Habil. Associate Professor
Phone/ext.: 6453
Room: 4.61
E-mail: reveszadam@ludens.elte.hu
Gábor Ribárik Assistant Professor
Phone/ext.: 6451
Room: 4.63
E-mail: ribarik@elte.hu
Zsolt Mózes Sándor Habil. Associate Professor
Phone/ext.: 6619
Room: 6.74
E-mail: zs.sandor@astro.elte.hu
József Stéger Research Fellow
Phone/ext.: 6570
Room: 5.67
E-mail: jozsef.steger@ttk.elte.hu
Áron Süli Assistant Professor
Phone/ext.: 6623
Room: 6.69
E-mail: a.suli@astro.elte.hu
Balint Szabo Assistant Professor
Phone/ext.: 6301
Room: 3.146
E-mail: balintszabo@caesar.elte.hu
Gabor Szechenyi Research Fellow
Phone/ext.: 6509
Room: 5.72
E-mail: gabor.szechenyi@ttk.elte.hu
Ferenc Székely Assistant Professor
Krisztina Éva Szentirmayné Gabányi Assistant Professor
Phone/ext.: 6369
Room: 4.120
E-mail: gke@caesar.elte.hu
Szöllősi Gergely János Assistant Professor
Phone/ext.: 6325
Room: 3.136
E-mail: ssolo@elte.hu
Tamás Tél Professor
Phone/ext.: 6124
Room: 1.108
E-mail: tel@general.elte.hu
L. Viktor Toth Habil. Associate Professor
Phone/ext.: 6622
Room: 6.70
E-mail: lvtoth@astro.elte.hu
Zoltán Trócsányi Professor
Phone/ext.: 6108
Room: 6.57
E-mail: trocsanyi.zoltan@ttk.elte.hu
Zoltán András Udvarnoki
Phone/ext.: 6560
Room: 5.60
E-mail: udvzoli@caesar.elte.hu
David Ugi
Phone/ext.: 6458
Room: 4.80
E-mail: david.ugi@ttk.elte.hu
Gábor Vásárhelyi Research Fellow
Phone/ext.: 6354
Room: 3.70
E-mail: gabor.vasarhelyi@ttk.elte.hu
Gábor Vattay Professor
Phone/ext.: 6569
Room: 5.65
E-mail: vattay@elte.hu
Gabor Veres Professor
Phone/ext.: 6334
Room: 3.83
E-mail: vg@ludens.elte.hu
Tamás Vicsek Professor
Phone/ext.: 6355
Room: 3.75
E-mail: vicsek@caesar.elte.hu
Dávid Visontai Research Fellow
Phone/ext.: 6539
Room: 5.54
E-mail: david.visontai@ttk.elte.hu
Anna Kinga Zafeiris Senior Research Fellow
Phone/ext.: 6367
Room: 3.92
E-mail: zafeirisanna@caesar.elte.hu

departments