Etológiai Tanszék


Oktatók, kutatók

Abdai Judit tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8789
Szoba: 6.210
E-mail: judit.abdai@ttk.elte.hu
Andics Attila tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 1075
Szoba: 6.205/a
E-mail: attila.andics@ttk.elte.hu
Marianna Boros tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8790
Szoba: 6.310
E-mail: marianna.csilla.boros@ttk.elte.hu
Faragó Tamás tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8898
Szoba: 6.217
E-mail: tamas.farago@ttk.elte.hu
Gábor Anna tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8079
Szoba: 206
E-mail: anna.gabor@ttk.elte.hu
Jónás Dávid egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8790
Szoba: 6.310
E-mail: jonas.david@ttk.elte.hu
Kampis György Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8795
Szoba: 7.412
E-mail: kampis@caesar.elte.hu
Veronika Konok tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8788
Szoba: 6.207
E-mail: konok.veronika@ttk.elte.hu
Kubinyi Enikő tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8788
Szoba: 6.206
E-mail: eniko.kubinyi@ttk.elte.hu
Lehoczki Fanni tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8789
Szoba: 6.210
E-mail: lfanna@caesar.elte.hu
Liszkai-Peres Krisztina tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8797
Szoba: 6.
E-mail: peres.krisztina@ppk.elte.hu
Miklósi Ádám Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 1705
Szoba: 6.212
E-mail: amiklosi@ttk.elte.hu
Morvai Boglárka tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8790
Szoba: 6.310
E-mail: boglarka.morvai@ttk.elte.hu
Pogány Ákos Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8898
Szoba: 6.217
E-mail: akos.pogany@ttk.elte.hu
Pongrácz Péter Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8795
Szoba: 6.310/a
E-mail: peter.pongracz@ttk.elte.hu
Sándor Sára Anna tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8650
Szoba: 6.218
E-mail: sandorsara@caesar.elte.hu
Szőke Rebeka tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8797
Szoba: 6.207
E-mail: szokerebeka@student.elte.hu
Temesi Andrea tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8795
Szoba: 6.310/a
E-mail: temesi.andrea@ttk.elte.hu