Etológiai Tanszék


Oktatók, kutatók

Abdai Judit tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8789
Szoba: 6.210
E-mail: judit.abdai@ttk.elte.hu
Andics Attila tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8790
Szoba: 6.310
E-mail: attila.andics@ttk.elte.hu
Faragó Tamás tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8898
Szoba: 6.217
E-mail: tamas.farago@ttk.elte.hu
Fugazza Claudia tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 1705
Szoba: 6.212.
E-mail: cfugazza@caesar.elte.hu
Gácsi Márta tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8079
Szoba: 6.310/a
E-mail: marta.gacsi@ttk.elte.hu
Jónás Dávid tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 1711
Szoba: 6.205/a
E-mail: jonasd@ttk.elte.hu
Kampis György Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8795
Szoba: 7.412
E-mail: kampis@caesar.elte.hu
Konok Veronika tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8788
Szoba: 6.207
E-mail: verakonok@caesar.elte.hu
Kubinyi Enikő tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8790
Szoba: 6.310
E-mail: eniko.kubinyi@ttk.elte.hu
Lehoczki Fanni tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8789
Szoba: 6.210
E-mail: lfanna@caesar.elte.hu
Lenkei Rita egyéb
Telefon/Mellék: 8789
Szoba: 6.210
E-mail: lrita@caesar.elte.hu
Miklósi Ádám Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 1705
Szoba: 6.212
E-mail: amiklosi@ttk.elte.hu
Peres Krisztina tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8797
Szoba: 6.
E-mail: peres.krisztina@ppk.elte.hu
Pogány Ákos Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8898
Szoba: 6.217
E-mail: akos.pogany@ttk.elte.hu
Pongrácz Péter Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8795
Szoba: 6.310/a
E-mail: peter.pongracz@ttk.elte.hu
Turcsán Borbála tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8650
Szoba: 6-218
E-mail: tbori@caesar.elte.hu
Dorottya Júlia Ujfalussy tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8898
Szoba: 6.217/1
E-mail: ujfalussy.dorottya.julia@ttk.elte.hu