Biológiai Intézet


Oktatók, kutatók

Nyárády Mariann egyéb
Telefon/Mellék: 8642
Szoba: 1.711
E-mail: nymariann@caesar.elte.hu
Abdai Judit tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8789
Szoba: 6.210
E-mail: judit.abdai@ttk.elte.hu
Andics Attila tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 1075
Szoba: 6.205/a
E-mail: attila.andics@ttk.elte.hu
Dr. Ari Eszter egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8691
Szoba: 5.604
E-mail: arieszter@ttk.elte.hu
Bajtay Zsuzsanna Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8670
Szoba: DT 5.723
E-mail: bajtay@elte.hu
Bárányné Németh Júlianna tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8350
E-mail: julianna.nemeth@ttk.elte.hu
Barna János tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8349
Szoba: 505
E-mail: barna.janos@ttk.elte.hu
Bencsik Norbert egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8370
Szoba: 6-304
E-mail: bencsik.norbert@ttk.elte.hu
Bencze Dániel
Telefon/Mellék: 8676
Szoba: 5.724
E-mail: daniel.bencze@ttk.elte.hu
Dr. Boda Attila tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8635
Szoba: 6.503
E-mail: boaraet@student.elte.hu
Böddi Béla Dr. professor emeritus
Telefon/Mellék: 8656
Szoba: Déli tömb 4-617
E-mail: bela.boddi@ttk.elte.hu
Bóka Károly Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8657
Szoba: 4-506
E-mail: karolyboka@caesar.elte.hu
Boldizsár Imre egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8741
Szoba: 4.616
E-mail: boldizsar.imre@ttk.elte.hu
Bratek Zoltán Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8609
Szoba: 4.312
E-mail: bratek.zoltan@ttk.elte.hu
Csikós György egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8637
Szoba: 6.507
E-mail: gcsikos@cerberus.elte.hu
Dr. Csizmadia Tamás egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8637
Szoba: 6.507
E-mail: tamas.csizmadia@ttk.elte.hu
Czumpfné Rátkai Erika Anikó tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8371
Szoba: 6-305
E-mail: aniko.erika.ratkai@ttk.elte.hu
Dani Magdolna egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 301
Szoba: 307
E-mail: kollerne.dani.magdolna@sek.elte.hu
Détári László Miklós Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8081
Szoba: 6-420
E-mail: laszlo.detari@ttk.elte.hu
Dima Bálint egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8743
Szoba: 4.507
E-mail: balint.dima@ttk.elte.hu
Dobolyi Árpád egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8775
Szoba: 6.409
E-mail: dobolyi.arpad@ttk.elte.hu
Dosztányi Zsuzsanna tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8537
Szoba: 5.211
E-mail: zsuzsanna.dosztanyi@ttk.elte.hu
Egyed Balázs Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8686
Szoba: 5.502
E-mail: egyed.balazs@ttk.elte.hu
Erdős Gábor Dániel tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8781
Szoba: 5.213
E-mail: gabor.erdos@ttk.elte.hu
Espárné Dr. Schneider Andrea tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8664
Szoba: 5.724
E-mail: aschneider@ceasar.elte.hu
Faragó Tamás tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8898
Szoba: 6.217
E-mail: tamas.farago@ttk.elte.hu
Farkas János egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8752
Szoba: 7-609
E-mail: janos.farkas@ttk.elte.hu
Farkas Zsolt tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 1840
Szoba: 4/217.
E-mail: zsolt.farkas@ttk.elte.hu
Felföldi Tamás egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8384
Szoba: 6-711
E-mail: tamas.felfoldi@ttk.elte.hu
Fodor Ferenc Zoltán habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8610
Szoba: LD-4-419
E-mail: ferenc.fodor@ttk.elte.hu
Gábor Anna tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8079
Szoba: 206
E-mail: anna.gabor@ttk.elte.hu
Gácsi Márta tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8079
Szoba: 6.310/a
E-mail: marta.gacsi@ttk.elte.hu
Gyebrovszki Balázs Tamás egyéb
Telefon/Mellék: 8674
Szoba: 5.730
E-mail: balazs.tamas.gyebrovszki@ttk.elte.hu
Gyimesi Máté Dr. tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8778
Szoba: 5.208
E-mail: mate.gyimesi@ttk.elte.hu
Hajdu Tamás egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8767
Szoba: 4.216
E-mail: hajdut@elte.hu
Hajnik Tünde egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8377
Szoba: 6-317a
E-mail: tunde.hajnik@ttk.elte.hu
Hegyi Gergely egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8756
Szoba: 7/712
E-mail: gergely.hegyi@ttk.elte.hu
Herczeg Gábor egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8760
Szoba: 7.729
E-mail: gaborherczeg@caesar.elte.hu
Horváth Ádám István tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8778
Szoba: 5.208
E-mail: horvath1@caesar.elte.hu
Horváth Gergely tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8759
Szoba: 7.728
E-mail: gergely.horvath@ttk.elte.hu
Jónás Dávid tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 1711
Szoba: 6.310
E-mail: jonas.david@ttk.elte.hu
Józsi Mihály Krisztián egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8661
Szoba: 5.610
E-mail: mihaly.jozsi@ttk.elte.hu
Juhász Gábor Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8639
Szoba: 6.520
E-mail: szmrt@elte.hu
Kacskovics Imre Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8663
Szoba: 5.720
E-mail: imre.kacskovics@ttk.elte.hu
Kakuszi Andrea egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8742
Szoba: 4.617
E-mail: kakuszia@caesar.elte.hu
Kalapos Tibor Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1715
Szoba: 7-605
E-mail: tibor.kalapos@ttk.elte.hu
Kampis György Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8795
Szoba: 7.412
E-mail: kampis@caesar.elte.hu
Kardos József egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1795
Szoba: 5.319
E-mail: kardos@elte.hu
Karkus Zsolt egyetemi adjunktus
Kékesi Adrienna Katalin Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8773
Szoba: 5.203
E-mail: kakekesi@ttk.elte.hu
Kériné Borsodi Andrea Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8793
Szoba: LD-6-620
E-mail: borsodi.andrea@ttk.elte.hu
Kiss Bence tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8841
Szoba: 5.318
E-mail: kbenito@caesar.elte.hu
Knapp G. Dániel tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8743, 8750
Szoba: 4.507
E-mail: danielgknapp@ttk.elte.hu
Konok Veronika tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8788
Szoba: 6.207
E-mail: verakonok@caesar.elte.hu
Kósa Annamária egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8739
Szoba: 4.614
E-mail: annamaria.kosa@ttk.elte.hu
Dr. Kovács M. Gábor egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8065
Szoba: 4.508
E-mail: gaborm.kovacs@ttk.elte.hu
Kovács János professor emeritus
Telefon/Mellék: 8135
E-mail: kovjan@elte.hu
Kovács Mihály Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8401
Szoba: 5.417
E-mail: mihaly.kovacs@ttk.elte.hu
Kovács Tibor egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8694
Szoba: 5.617
E-mail: tibor.kovacs@ttk.elte.hu
Kovácsné Sigmond Tímea Ilona egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8680
Szoba: 5.521
E-mail: sigmond.timea@ttk.elte.hu
Krett Gergely tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8383
Szoba: 6.610
E-mail: gergely.krett@ttk.elte.hu
Kriska György dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1702
Szoba: 1-712
E-mail: kriska.gyorgy@ttk.elte.hu
Kristóf Zoltán Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8740
Szoba: 4.615
E-mail: kristof.zoltan@ttk.elte.hu
Kubinyi Enikő tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8788
Szoba: 6.206
E-mail: eniko.kubinyi@ttk.elte.hu
Kun Ádám egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1714
Szoba: 7.714
E-mail: kun.adam@ttk.elte.hu
Lehoczki Fanni tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8789
Szoba: 6.210
E-mail: lfanna@caesar.elte.hu
Lippai Mónika egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8635
Szoba: 6-503
E-mail: monika.lippai@ttk.elte.hu
Liszkai-Peres Krisztina tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8797
Szoba: 6.
E-mail: peres.krisztina@ppk.elte.hu
Dr. Lőrincz Péter egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8636
Szoba: 505
E-mail: peter.lorincz@ttk.elte.hu
Lőw Péter Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8692
Szoba: 6.513
E-mail: peter.low@ttk.elte.hu
Makk Judit Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8382
Szoba: 6-219
E-mail: makk.judit@ttk.elte.hu
Málnási-Csizmadia András Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8811
Szoba: 5.409
E-mail: malnasi.csizmadia@ttk.elte.hu
Márialigeti Károly Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8791
Szoba: 6-204
E-mail: marialigeti.karoly@ttk.elte.hu
Matkó János Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8661
Szoba: 5.610
E-mail: janos.matko@ttk.elte.hu
Micsonai András egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1795
Szoba: 5.319
E-mail: micsonai@ttk.elte.hu
Miklósi Ádám Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 1705
Szoba: 6.212
E-mail: amiklosi@ttk.elte.hu
Molnár Kinga Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8641
Szoba: 6.602
E-mail: kinga.molnar@ttk.elte.hu
Molnár Tamás egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8841
Szoba: 5.318
E-mail: molnar.tamas@ttk.elte.hu
Morvai Boglárka tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8790
Szoba: 6.310
E-mail: boglarka.morvai@ttk.elte.hu
Müller Viktor habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8798
Szoba: 7.503
E-mail: mueller.viktor@ttk.elte.hu
Nagy Zoltán Attila tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8779
Szoba: 5.313
E-mail: attila.zoltan.nagy@ttk.elte.hu
Nyitray László Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8783
Szoba: 5-417
E-mail: nyitray@elte.hu
Oborny Beáta Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1708
Szoba: Déli Tömb 7-603
E-mail: beata.oborny@ttk.elte.hu
Oláh Szilvia
Telefon/Mellék: 8773
Szoba: 6.421
E-mail: olahszilvi@caesar.elte.hu
Pál Gábor Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8577
Szoba: 5.312
E-mail: gabor.pal@ttk.elte.hu
Pálfia Zsolt mesteroktató
Telefon/Mellék: 8633
Szoba: 6.521
E-mail: palfia.zsolt@ttk.elte.hu
Papp Alexandra Éva
Telefon/Mellék: 8676
Szoba: 5.731
E-mail: paauaht@student.elte.hu
Parádi István egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8618
Szoba: 4-105
E-mail: istvan.paradi@ttk.elte.hu
Pogány Ákos Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8898
Szoba: 6.217
E-mail: akos.pogany@ttk.elte.hu
Pongrácz Péter Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8795
Szoba: 6.310/a
E-mail: peter.pongracz@ttk.elte.hu
Preininger Éva egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8742
E-mail: eva.preininger@ttk.elte.hu
Romsics Csaba tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8794
Szoba: 6-723
E-mail: csaba.romsics@ttk.elte.hu
Rosivall Balázs egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8755
Szoba: 7.711
E-mail: rosivall@elte.hu
Rudnóy Szabolcs dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8617
Szoba: D-4-423
E-mail: rsz@ttk.elte.hu
Sándor Noémi tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8664
Szoba: DT 5.614
E-mail: noemi.sandor@ttk.elte.hu
Sármay Gabriella Dr. professor emeritus
Telefon/Mellék: 8662
Szoba: 5-611
E-mail: sarmayg@ttk.elte.hu
Sass Miklós Dr. professor emeritus
Telefon/Mellék: 1835
Szoba: Déli tömb, 6-508
E-mail: msass@elte.hu
Schlett Katalin Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8081
Szoba: 6-419
E-mail: schlett.katalin@ttk.elte.hu
Simon-Vecsei Zsófia tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8681
Szoba: 6.606
E-mail: simon.vecsei.zsofia@ttk.elte.hu
Solti Ádám habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8063
Szoba: 4.420
E-mail: adam.solti@ttk.elte.hu
Solymosi Katalin egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8658
Szoba: 4.618
E-mail: katalin.solymosi@ttk.elte.hu
Standovár Tibor Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1716
Szoba: 7.607
E-mail: standy@caesar.elte.hu
Szász Eszter tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8758
Szoba: 7.723
E-mail: szasz.eszter@ttk.elte.hu
Szeniczey Tamás
Telefon/Mellék: 8767
Szoba: 4-216
E-mail: szeniczeyt@caesar.elte.hu
Szikora Bence tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8659
Szoba: 5.104
E-mail: bence.szikora@ttk.elte.hu
Szilágyi András György tudományos főmunkatárs
Szoba: 7.604
E-mail: andras.szilagyi@ttk.elte.hu
Szmorad Ferenc
Telefon/Mellék: 1830
Szoba: 7-614
E-mail: szmorad.ferenc@ttk.elte.hu
Szöllősi Eszter tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 8755
Szoba: 7.711
E-mail: szeszter@caesar.elte.hu
Szövényi Gergely egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8764
Szoba: 7.723
E-mail: gergely.szovenyi@ttk.elte.hu
Szűcs Attila tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 8373
Szoba: 6.308
E-mail: attila.szucs@ttk.elte.hu
Takáts Szabolcs egyéb
Telefon/Mellék: 8601
Szoba: 6.521
E-mail: sz.takats@ttk.elte.hu
Tárnok Krisztián egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1813
Szoba: 6-304
E-mail: tarnok.krisztian@ttk.elte.hu
Tárnoki-Zách Júlia tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 6351
Szoba: 3.93
E-mail: tzachjulia@caesar.elte.hu
Temesi Andrea tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8795
Szoba: 6.310/a
E-mail: temesi.andrea@ttk.elte.hu
Török János Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 1760
Szoba: 7-725
E-mail: janos.torok@ttk.elte.hu
Török Júlia Katalin egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8762
Szoba: 7-611
E-mail: julia.torok@ttk.elte.hu
Tóth Attila egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8377
Szoba: 6/317a
E-mail: attila.toth@ttk.elte.hu
Dr. Tóth Erika habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8386, 8792
Szoba: 6.719, 6.204
E-mail: erika.toth@ttk.elte.hu
Tóth Vilmos tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 8110
Szoba: 5.205
E-mail: vilmos.toth@ttk.elte.hu
Tóth Zoltán egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 1718
Szoba: Déli Tömb 7-608
E-mail: toth.zoltan@ttk.elte.hu
Tukacs Vanda egyéb
Telefon/Mellék: 8110
Szoba: 5.205
E-mail: vanda95@caesar.elte.hu
Vajna Balázs egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8387
Szoba: 6.725
E-mail: vajna.balazs@ttk.elte.hu
Dr. Varga Máté egyetemi docens
Telefon/Mellék: 8701
Szoba: 5.608
E-mail: mvarga@ttk.elte.hu
Varró Petra egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 8372
Szoba: 6.307
E-mail: varro.petra@ttk.elte.hu
Végner László tudományos segédmunkatárs
Vellai Tibor egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 8684
Szoba: 5.511
E-mail: vellai.tibor@ttk.elte.hu
Vellainé Takács Krisztina habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1840
Szoba: 4.219
E-mail: krisztina.takacs@ttk.elte.hu
Vitéz-Cservenák Melinda
Telefon/Mellék: 8372
Szoba: 6.307
E-mail: cservenak.melinda@ttk.elte.hu
Zachár István Péter tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 1707
Szoba: 7.506
E-mail: zac@caesar.elte.hu
Zsákai Annamária Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 1839
Szoba: 4-216
E-mail: zsakaia@elte.hu

Tanszékek

Kutatócsoportok